- Categorie:
- Landschap
- Locatie:
- Chandolin Zwitserland
- Exif:
- 1/2000s f/8.0 ISO 640 5.2mm
- Beschrijving:
- panorama foto gemaakt in de zomer van 2009 met mijn eerste digitale camera een Olympus sp590. had een panorama funtie. Links zie je het kerkje van Chandolin. in de verte de Materhorn.
- Trefwoord(en):
- natuur Zwitserland landschap bergen Alpen
Beoordeel de foto
Log in of meld je aan om de foto te beoordelen.
-
ambergham
Hoi Marc een mooie panoramo foto van het dorpje , kerkje staat nog niet helemaal recht, is misschien
20 februari
muggeziften maar een kerkje moet in dit soort landschappen recht staan, komen de huisjes ook iets rechter
schuin kerkje valt zo op, Gr adrie -
-
HansF
fijn scherp/
19 februari
zou de kerk rechtzetten/ms ook nog wat lichtonen.(wat donkerder),
het is een eyecatcher!
prima weids en diep comp/
gr. hans -
zon123
Fraaie landschapsfoto, mooi licht/kleuren/compo
19 februari
Gr. Antoon -
marij
Prachtige landschapsfoto mooi in panorama .
19 februari
Groetjes Marij. -
JanHouben
Een mooi panoramaoverzicht van dit dorp in haar omgeving. Goede compositie en belichting.
19 februari
Groet, Jan -
Qpic
Fijne pano, goede belichting en compo.
19 februari
Jammer genoeg staat het kerkje wat scheef....
Groetjes, Jan.
msl@ambergham zie foto onder daar staat het wat rechter. Ken je Chandolin ? I s he thoogst bewoonde dorp in Zwitserland en zelfs Europa.
20 februariamberghamHoi Marc ben er al geweest zeer lang geleden, heb het dorpje nog op Dia,s staan
20 februariheb nog duizenden dias, zou sommige eens moeten Digitaliseren, maar komt er nog niet van, maar het klopt niet het hoogste dorp is Saint- Veran op 2040
meter hoogte, in de Haute Alpes Frankrijk tegen de Italiaanse grens,
ben er geweest heb daar nog veel fotos van, zal er nog wel eens fotos van opsturen Gr Adrie
mslChandolin is het hoogste van Zwitserland, ST Veran van Frankrijk maar zocht ik op hoogst bewoond dorp in europa
21 februariHoog verscholen in de bergen van Svanet ligt de gemeente Ushguli, het hoogst bewoonde gebied van heel Europa, en ook een van de oudste. De gemeente Ushguli bestaat uit 4 dorpen: Chvibiani, Murkmeli, Jibiani en Chajashi, waar zo'n 200 mensen wonen.