- Categorie:
- Straatfotografie
- Datum genomen:
- Locatie:
- Lissabon
- Camera:
- Canon EOS 60D
- Exif:
- 1/250s f/4 ISO 100 200mm
- Beschrijving:
- Tijdens onze trip naar Lissabon zag ik deze man spelen, had alleen mijn telefoon bij en baalde dat ik mijn Canon niet bij had. Wat een kop, gemaakt om vast te leggen.
De volgende dag had ik mijn camera wel bij en kwamen we de man weer tegen. Zo kans krijg je natuurlijk niet een 3e keer dus gelijk een paar foto's gemaakt.
Een paar dagen later zagen we hem 's avonds weer en liet ik hem deze foto zien. Hij bleek een Amerikaan te zijn en vond de foto "great". Ik zei, zal ik hem naar je doorsturen, maar hij heeft niet veel, geen telefoon, geen mail, alleen zijn gitaar.
Ik ben blij met deze foto, wat een karakterkop! - Trefwoord(en):
- straatmuzikant karakter
Beoordeel de foto
Log in of meld je aan om de foto te beoordelen.
-
Slijkhuis
Mooie opname van deze bejaarde muzikant. Als door het leven getekend...
6 januari 2018
Gr.Dirk -
goosveenendaal
Fraaie straatfoto.
2 januari 2018
Gr.Goos -
JaapKampfraat
prachtig portret van een karakteristieke kop
1 januari 2018 -
Fullframe
Wat vind je goed?
Mooie kop en prima uitsnede.
Wat kan er volgens jou beter?
Toning vind ik iets minder ik was denk ik voor zw gegaan, (kun je nog proberen) achtergrond donkerder proberen te maken bij zijn hoofd, trekt wat aandacht.
-
JVFotoHeb de foto vanzelfsprekend in meerde varianten bewerkt. ZW kan zeker maar wordt al vaak gedaan.
2 januari 2018
In deze bewerking is het zoals het was, een man met een verweerde kop van het vele in weer, zon en wind buiten zijn.
-
-
fernanddecanne
Wat vind je goed?
Een heel mooi expressief portret
Like itWat kan er volgens jou beter?
Ik zou niet weten wat
-
JVFotoBedankt
2 januari 2018
-
-
-
-
-
-
JVFotoDank!
2 januari 2018